Pomáhame nielen pacientom, ale aj lekárom!

Naša ambulancia v Košiciach disponuje vlastným stomatologickým laboratóriom HAPPYDENT LAB. Toto moderné laboratórium je otvorené pre všetkých stomatológov a zdravotníkov, ktorí hľadajú najlepšie technologické riešenia pre svojich pacientov. Nachádza sa v ňom rozmanitá technika, ktorú nemá každý vo svojej ambulancii.

U nás vám umožníme ešte lepšie a rýchlejšie prispôsobenie sa individuálnym potrebám pacientov. Využite naše skúsenosti a moderné vybavenie pre optimálny výsledok pre vašich pacientov.

Objednať sa

Pomôžeme vám so všetkým

Zubná protetika

 • zubné náhrady,
 • dočasné korunky,
 • zubné korunky,
 • keramické plomby (inlay, onlay, overlay),
 • fazety,
 • koreňové čapy.

Protetika na implantátoch

 • zubné korunky,
 • chirurgické šablóny,
 • individuálny abutment,
 • snímateľné náhrady,
 • dočasné konštrukcie,
 • implantáty all on 4,
 • implantáty all on 6,
 • implantáty all on 8.

Technológia CAD/CAM

 • skener E3 so softvérom DS Complete Restorative,
 • modelačný softvér Implant Studio,
 • mokrá fréza.

Technológie v HAPPYDENT LAB

Skener E3 so softvérom DS Complete Restorative

Spoľahlivý systém CAD/CAM, ktorý spája v sebe skenovanie a softvér na projektovanie, dokáže najlepšie uspokojiť potreby klientov.

Laboratórny skener 3Shape zaisťuje vysokú dokumentovanú presnosť podľa noriem ISO, vysokú rýchlosť a mnoho pokročilých funkcií skenovania.

Komplexný softvérový balík obsahuje všetko, čo potrebuje moderné laboratórium HAPPYDENT na rozpracovanie väčšiny indikácií.

Modelačný softvér Implant Studio

Digitalizujte svoj pracovný postup implantácie.

V laboratóriu HAPPYDENT používame modelačný softvér Implant Studio na naplánovanie implantácie, čo zaisťuje digitálnu presnosť a predvídateľnosť pred operáciou. A výsledok? Efektívnejší pracovný postup implantácie.

Mokrá fréza imes-icore CORiTEC 350i

Konkurenčnou výhodou je to, že môžeme frézovať presné konštrukcie z kovu pod priamym dozorom zubného technika a lekára, konštrukciu tak nemusíte nikam posielať a strácať tak kontrolu nad presnosťou frézovania iných frézovacích strojov, ktoré sú vzdialené stovky kilometrov.

Systém spracovania CORiTEC 350i je inovatívny koncept stroja, vyvinutý tak, aby vyhovoval všetkým požiadavkám moderného spracovania CAD/CAM.

Spracovanie všetkých príslušných materiálov, vrátane kovov z kobalt-chrómu, titánu, oxidu zirkoničitého, skla, keramiky, plastov a nových budúcich materiálov je tak možné pomocou jediného strojového systému, prakticky bez obmedzení.


Technológia CAD/CAM

V oblasti stomatológie predstavuje revolučný krok v individuálnej výrobe dentálnych konštrukcií. Táto pokročilá metóda kombinuje precíznu digitálnu vizualizáciu spolu s výrobou, čím umožňuje vytváranie zubných náhrad, koruniek, či mostíkov so 100 % presnosťou. Proces začína zachytením digitálnych snímkov zubov, čím sa vytvára virtuálny model. Vďaka CAD softvéru lekári môžu dôkladne upraviť a prispôsobiť rôzne dentálne náhrady podľa jedinečných potrieb každého pacienta.

Táto fáza umožňuje nielen presné navrhnutie, ale aj vizualizáciu výsledku ešte pred fyzickým vytvorením. Počítačové návrhy sú následne pretvorené do fyzickej podoby. Stroje s vysokou presnosťou vyrežú alebo vyfrézujú dentálnu konštrukciu z rôznych materiálov.

Výhody technológie CAD/CAM spočívajú nielen v presnosti a individuálnom prístupe, ale aj v rýchlom výrobnom procese. Vďaka tejto technológii môžeme poskytovať pacientom špičkovú dentálnu starostlivosť.

Ukážky práce laboratória HAPPYDENT LAB

Klinika HAPPYDENT

Vďaka pravidelným odborným školeniam a investíciám do nových technológií môžeme garantovať moderné postupy a prístrojové i materiálne vybavenie na veľmi vysokej úrovni.

Kde nás nájdete?

Východné Slovensko - Košice

HAPPYDENT s.r.o.
Námestie osloboditeľov 3/A
040 01 Košice
Duett II - 6. poschodie                        Čoskoro otvárame

3
minúty peši od
centra Košíc

5
minút peši od železničnej
a autobusovej stanice

P
dostupné parkovanie priamo v budove

Kde nás nájdete?

Zubná klinika priamo v srdci Košíc

HAPPYDENT s.r.o.
Protifašistických bojovníkov 11,
040 01 Košice,
Aupark - 4. poschodie Rezervovať termín

3
minúty peši od
centra Košíc

5
minút peši od železničnej
a autobusovej stanice

P
dostupné parkovanie priamo v budove

Kde nás nájdete?

Západné Slovensko - Chorvátsky Grob

HAPPYDENT s.r.o.
Rubínová 1,
900 25 Chorvátsky Grob
Okolie Bratislavy Rezervovať termín

20
minút autom od Bratislavy

1.
poschodie v OC Monar Centrum

P
bezproblémové parkovanie