Vykonávame aj chirurgické zákroky

Na našej klinike HAPPYDENT sa nevenujeme len bežnej stomatológií, ale aj zložitejším chirurgickým zákrokom, ako je napríklad dentoalveolárna chirurgia, čiže chirurgia čeľuste.

S naším tímom skúsených chirurgov vám poskytneme komplexné chirurgické služby vrátane extrakcií (vytiahnutie zuba), chirurgických extrakcií, resekcií koreňového hrotu a mnoho ďalších. Naša odborná starostlivosť v chirurgii je zameraná na vaše pohodlie a efektívne riešenia, aby sme vám pomohli dosiahnuť optimálne zdravie ústnej dutiny.

Aj keď ide o závažnejšie zákroky, nemáte sa čoho obávať. O všetkom vás budú informovať naši špecialisti. Taktiež vám garantujeme presnosť a precíznosť aj vďaka moderným technológiám, ktoré nájdete u nás v ambulancii. Ošetrenia sú bezbolestné za pomoci lokálnej alebo celkovej anestézy.

Objednať sa

Prípady, kedy poskytujeme dentoalveolárnu chirurgiu:

 • Chirurgická extrakcia zuba
  Ide o postup, ktorý sa vykonáva v prípade, že zub nie je možné odstrániť bežným spôsobom, ale vyžaduje sa chirurgický zákrok. Vykonávať sa môže v rôznych situáciách, ako napríklad problémy so zubami múdrosti, závažné poškodenie, nesprávny rast zubov a iné.
 • Resekcia koreňového hrotu
  Tento chirurgický zákrok sa vykonáva na odstránenie infikovaných alebo zápalových tkanív v okolí koreňa zuba. Je vykonávaný v prípade, že štandardné endodontické ošetrenie (liečba koreňových kanálikov) nepostačuje na úplné odstránenie infekcie. Resekcia koreňového hrotu je často nevyhnutná pri chronických infekciách, abscesoch, alebo v prípadoch, keď sa infekcia opakovane vracia. Je to špecifický chirurgický prístup, ktorý môže zachrániť zub pred vytrhnutím a minimalizovať riziko ďalších komplikácií.
 • Sinus lift
  Pomocou tohto chirurgického zákroku sa zvyšuje objem kosti v hornej čeľusti. Vykonáva sa u pacientov, ktorých čakajú zubné implantáty, ale nemajú dostatok kosti na jeho umiestnenie. Do extrakčného lôžka sa vloží granulát, ktorý slúži ako podložka pre následné zavedenie implantátov.
 • Augmentácia kosti
  Vykonáva sa s cieľom posilniť alebo obnoviť kosť v oblasti, kde má byť umiestnený zubný implantát. Tento zákrok je nevyhnutný, keď je množstvo kosti nedostatočné pre vloženie implantátu. Môže to byť spôsobené napríklad stratou zubov, parodontitídou alebo prirodzeným úbytkom kosti spôsobeným vekom.

Často sa nás pýtate

Výsledky našej práce

Klinika HAPPYDENT

Vďaka pravidelným odborným školeniam a investíciám do nových technológií môžeme garantovať moderné postupy a prístrojové i materiálne vybavenie na veľmi vysokej úrovni.

Kde nás nájdete?

Východné Slovensko - Košice

HAPPYDENT s.r.o.
Námestie osloboditeľov 3/A
040 01 Košice
Duett II - 6. poschodie                        Čoskoro otvárame

3
minúty peši od
centra Košíc

5
minút peši od železničnej
a autobusovej stanice

P
dostupné parkovanie priamo v budove

Kde nás nájdete?

Zubná klinika priamo v srdci Košíc

HAPPYDENT s.r.o.
Protifašistických bojovníkov 11,
040 01 Košice,
Aupark - 4. poschodie Rezervovať termín

3
minúty peši od
centra Košíc

5
minút peši od železničnej
a autobusovej stanice

P
dostupné parkovanie priamo v budove

Kde nás nájdete?

Západné Slovensko - Chorvátsky Grob

HAPPYDENT s.r.o.
Rubínová 1,
900 25 Chorvátsky Grob
Okolie Bratislavy Rezervovať termín

20
minút autom od Bratislavy

1.
poschodie v OC Monar Centrum

P
bezproblémové parkovanie