So všetkým vám pomôžeme

Plastika mäkkých a tvrdých tkanív v ústach je špecializovaný chirurgický postup, ktorý sa zameriava na obnovu a formovanie tkanív v ústnej dutine. Tento zákrok má viacero výhod, a to nielen z estetického hľadiska, ale aj z funkčného. Mäkké tkanivá v ústach sú napríklad ďasná, jazyk, líca, či pery a tvrdé tkanivá sú tvárové kosti, lícne kosti či podnebie.

Plastika mäkkých tkanív okolo implantátov pomôže nielen odstrániť kozmetické defekty, no rovnako tak dobre predchádza zápalom, a tiež zabezpečí správne fungovanie nasadenej korunky.

Pri použití implantátov je plastika mäkkých tkanív veľakrát nevyhnutná, pretože okolo korunky na implantáte chýba prirodzené upevnenie ďasna. Čím je väčší objem mäkkého tkaniva, tým lepšie je spojenie implantátu.

Postup plastiky mäkkých tkanív zahŕňa odobratie transplantátov z oblasti podnebia alebo zadných častí hornej čeľuste, ktoré sa následne prenesú do oblasti, kde chýba tkanivo. Operácia sa vykonáva s použitím zväčšovacej optiky a jemného materiálu na šitie, čo zabezpečuje rýchle hojenie a minimalizuje nepríjemné pocity po zákroku. Plastika mäkkých a tvrdých tkanív sa vykonáva s ohľadom na individuálne potreby pacienta a vždy predchádza konzultácii s lekárom. 

Objednať sa

Výsledky našej práce

Klinika HAPPYDENT

Vďaka pravidelným odborným školeniam a investíciám do nových technológií môžeme garantovať moderné postupy a prístrojové i materiálne vybavenie na veľmi vysokej úrovni.

Kde nás nájdete?

Východné Slovensko - Košice

HAPPYDENT s.r.o.
Námestie osloboditeľov 3/A
040 01 Košice
Duett II - 6. poschodie                        Čoskoro otvárame

3
minúty peši od
centra Košíc

5
minút peši od železničnej
a autobusovej stanice

P
dostupné parkovanie priamo v budove

Kde nás nájdete?

Zubná klinika priamo v srdci Košíc

HAPPYDENT s.r.o.
Protifašistických bojovníkov 11,
040 01 Košice,
Aupark - 4. poschodie Rezervovať termín

3
minúty peši od
centra Košíc

5
minút peši od železničnej
a autobusovej stanice

P
dostupné parkovanie priamo v budove

Kde nás nájdete?

Západné Slovensko - Chorvátsky Grob

HAPPYDENT s.r.o.
Rubínová 1,
900 25 Chorvátsky Grob
Okolie Bratislavy Rezervovať termín

20
minút autom od Bratislavy

1.
poschodie v OC Monar Centrum

P
bezproblémové parkovanie