šťastní kolegovia zubári odborníci v stomatológia

Podľa čoho si vybrať dobrého zubára?

Nájsť kvalifikovaného zubára, ktorému môžete dôverovať, je neľahká úloha. Množstvo kritérií a požiadaviek na zubára občas výber len sťažuje. Pre každého pacienta je v rebríčku hodnôt dôležité niečo iné. Čo je naozaj podstatné pri hľadaní tej správnej zubnej ambulancie a podľa čoho spoznáte dobrého zubára?

Kritériá dobrého zubára

Kompetencia

Vysoko na zozname priorít stojí kompetencia zubára. Zubár, ktorému zveríte zdravie vášho chrupu, by mal byť dostatočne kvalifikovaný. Vzdelávanie stomatológov by nemalo skončiť dosiahnutím vysokoškolského diplomu, ale malo by pokračovať aj počas vykonávania praxe. Pre zubára by malo byť prirodzené zaujímať sa o vývoj v oblasti zubnej medicíny, ako aj o aktuálne možnosti ošetrenia.

Náš personál sa pravidelne vzdeláva na rôznych školeniach, o čom svedčí aj mnoho ocenení, ktoré sme získali. Rovnako to dokazujú aj rôzne odborné články, ktoré pravidelne publikujeme do rôznych lekárskych časopisov a online portálov.

Komfort

V dnešnej uponáhľanej dobe a pri nabitom dennom programe je pre mnohých dôležitým kritériom pri výbere zubára komfort. Komfort v zmysle prístupnosti pacienta k službám zubnej ambulancie. Pacienti pri výbere zubára dbajú na dobu ordinačných hodín, ako aj na možnosť rýchleho ošetrenia v naliehavej situácii, prípadne rezervovania si termínov. Pracujúci pri svojej vyťaženosti prihliadajú na to, či ich v zubnej ambulancii ošetria aj mimo pracovných dní – v sobotu alebo v nedeľu. Samostatnou kapitolou je otázka, či má zubár uzavretú zmluvu so všetkými poisťovňami, vďaka ktorej sa nemusí rozhodovať, koho môže a nemôže ošetriť.

Naša klinika sa nielenže nachádza v centre Košíc (5 minúť peši od vlakovej a autobusovej stanice), ale má aj bezplatné parkovanie priamo v budove a zmluvy so všetkými slovenskými zdravotnými poisťovňami. Takže naše zákroky vám poisťovne radi preplatia (ak spĺňate všetky ich podmienky ako napríklad absolvovanie preventívnej prehliadky).

Zubná ambulancia

Zubná medicína napreduje a s ňou aj technika, ktorú zubári používajú pri zákrokoch. Zastaralé prístroje nahradili nové a zubné ambulancie sa menia na komfortné miesta, kde majú zubári adekvátne podmienky na výkon svojej práce. Nadštandard v zubných ambulanciách už nie je výnimkou a poskytuje pacientom pocit istoty a profesionality na vysokej úrovni.

Naša klinika disponuje vlastným laboratóriom, kde vyrábame všetky zubné náhrady pre pacientov. Nielenže pomáhame vám, ale aj ostatným kolegom lekárom, ktorí takéto prístroje nemajú u seba v ambulancii. Okrem toho u nás nájdete najmodrejší röntgen, mikroskopy a všetko potrebné ku kvalitnému poskytnutiu služieb.

Príjemná atmosféra

Nevľúdna sestrička s nasrdeným výrazom v tvári je jedným z odvekých postrachov pacientov zubných ambulancií. Takáto predstava len znásobuje obavy z návštevy zubnej ambulancie a zubárskeho kresla. Hororové scenáre však nie sú na mieste, pretože zubári aj sestričky sa snažia svojím profesionálnym prístupom odbúrať strach pacientov. Ľudský prístup a príjemná atmosféra prelomia všetky negatívne pocity a zmenia ošetrenie v zubnej ambulancii na chvíle, ktorých sa nemusíte báť.

U nás môžete očakávať prijemný personál, či už na recepcii, alebo v zubárskom kresle. Vždy vám radi poradia, vysvetlia rôzne dentálne zákroky či pomôžu s čímkoľvek. Plusom je, že u nás sa dorozumiete aj v angličtine či ukrajinčine.

Cenník

Cena je práve to, čo niektorých pacientov odrádza pri výbere zubára. Síce zdravý chrup by mal byť u každého na prvom mieste, realita je taká, že neraz sú financie jazýčkom na váhe, ktorý ovplyvňuje naše rozhodnutie. Samozrejme, na druhej strane sú pacienti, ktorí sú ochotní za ošetrenie v zubnej ambulancii zaplatiť nemalú sumu a neuberie im to na spokojnosti.

Ale u nás si krásny úsmev môže finančne dovoliť každý. Cenník našich služieb nájdete na webe. U nás vám taktiež garantujeme záruku na 5 rokov, preplatenie zákrokov všetkými zdravotnými poisťovňami a platby na splátky.

doktor Dr. Repaši ošetruje pacienta v ambulancii Happydent

Kam za dobrým zubárom

Bonusom pri hľadaní dobrého zubára je nájsť všetky spomínané výhody pod jednou strechou. Zubná klinika HAPPYDENT spĺňa všetky z nich. O zdravie pacientov sa priamo v srdci Košíc stará skúsený tím zubárov, ktorý má k dispozícii 4 nadštandardne vybavené ambulancie. Moderné priestory a milý prístup špecialistov sú zárukou toho, že sa pacient na klinike cíti príjemne. Bezplatné parkovanie pre pacientov a zmluvy so všetkými poisťovňami sú ďalším plusom, prečo sa zveriť do rúk odborníkov v metropole východu.

Vo všeobecnosti platí, že dobrý zubný lekár sa zaujíma o problémy pacienta, má snahu nájsť riešenie a poskytnúť pacientovi adekvátnu liečbu. Samozrejmá je komunikácia s pacientom a vysvetlenie jednotlivých krokov pri ošetrení. Práve na prístupe zubára k pacientovi záleží najviac. Pacient je akousi „chodiacou reklamou zubára“, čiže človekom, ktorý odovzdáva ostatným referencie a sprostredkúva dojmy z návštevy zubnej ambulancie. Najlepšou vizitkou zubára sú preto jeho spokojní pacienti.

Zdieľať na:

Prijímame nových pacientov

Staňte sa naším pacientom a získajte kvalitné ošetrenie a množstvo ďalších výhod!

Konzultácia zdarma

Bezbolestné
zákroky

Záruka
6 rokov

Špičkové
technológie

Cenovo
dostupné